Kontakt oss

Tord Ytterdahl Administrerende direktør

MBA, Copenhagen Business School

+47 913 69 657 tord@ecg247.com

Jarle Jortveit Medisinsk leder

Kardiolog PhD

+47 994 50 714 jarle@ecg247.com

Siri Lindland Leder salg

Legemiddelkonsulent

+47 980 57 320 siri@ecg247.com

Elisabeth Ramsdal Prosjektleder

M.Sc, INSA Toulouse

+47 951 21 487 elisabeth@ecg247.com

Gabrielle I Danielsen Medisinsk rådgiver

Lege, spes allmennmedisin

+47 992 54 730 gabrielle@ecg247.com

Kristin N. Tuv Medisinsk rådgiver

Lege, spesialist i pediatri

+47 924 36 690 kristin@ecg247.com

Rune Fensli Teknisk leder

Professor 
Universitetet i Agder

+47 913 05 222 rune@ecg247.com

Franziska Mieland Tysk representant

M.Sc. Innovation, Entrepreneurship and Leadership

+ 49 176 462 942 17 franziska@ecg247.com

Bjørn Blomstrand Salgsrådgiver

+47 994 38 834 bjorn.blomstrand@ecg247.com

Hilde N. Skjøndal Salgsrådgiver

+47 906 11 425 hilde@ecg247.com

Micheal Dutt Utvikler AI

Doktorgradskandidat 
Universitetet i Agder

Dan Atar Advisory board

Prof Dr Med, Oslo University Hospital/University of Oslo

Tilbakemeldinger

Vi setter stor pris på tips som kan gjøre ECG247 enda bedre.

 

Vi ber om forståelse for at helseinformasjon ikke kan sendes her. Spørsmål vedrørende utredning og behandling av sykdommer må rettes til egen lege.

Besøksadresse

ECG247, Senterveien 30, 4790 Lillesand, Norge

Organisasjonsnummer: 918707719

 

Personvern Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre opplevelsen på siden så god som mulig. Ved å klikke på «OK», samtykker du til bruk av slik teknologi. Mer info